Gildia Sacrum Officium

WoW Avalon , Hellground - Forum Gildii Sacrum Officium


#1 2009-05-01 20:36:27

Hyper

Boss Admin

9837668
Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 145
Punktów :   

WOTLK

zainstalowalem wczoraj wotlk i juz dzis od rana napierdalam taki podjarany ze masakra !! mówie wam zainstalujcie i nie pożałujecie !! mówi sie w necie że żadnych nowosci ? to jest nie prawda jest tyle nowych żeczy że masakra ;] jak cos to ja gram na polskim serverze "WoW Nexus" okolo 600 online nick Boom HORDA!


Avalon - Hyper 70 lvl Human Rogue , Khz - 70 lvl Human Rogue
Hg - Ghostface 70 lvl Undead Warlock
Tod - Boongoo 70 lvl Orc Warrior
Legion - Maluzjusz 70 lvl Nelf Warrior

Offline

 

#2 2009-05-13 09:13:28

Layla

Nowy użytkownik

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2009-04-27
Posty: 6
Punktów :   

Re: WOTLK

Ja też niedługo przenoszę się na WotLK. Wbiję tu tylko 70 i ruszam na GTWoW - umożliwiają tam transfer postaci na 70 z HG i innych serwerów

Serwer rekomendowany przez Raczmana, wiec rozwinie się błyskawicznie. I w końcu w Lich King'u dopadnę wymarzonego peta <joke>

Piszę, by nie było, że zostawiam bez uprzedzenia. Jeszcze z 2 tygodnie na HG na pewno pogram, zresztą miło byłoby Was na GTWoW widzieć.

edit: Chyba jeszcze sobie poczekam z tymi przenosinami. Wymagania sprzętowe WotLK:
Core 2 Duo 2.13 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 7600 lub lepsza), 15 GB HDD, Windows XP SP3/Vista SP1.

Albo kupię sobie nowego kompa, w końcu to nie facet XD, a ja mu już kilkanaście lat wierna XD

Ostatnio edytowany przez Layla (2009-05-13 10:51:48)


Can You Feel The Perfect Game?
I'm The Woman Without Fear
You Can't Hurt Me! You Can't Stop Me! You Can't Beat Me! 

Offline

 

#3 2009-05-13 21:41:06

Damiianek

Użytkownik

1870363
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 74
Punktów :   

Re: WOTLK

"Albo kupię sobie nowego kompa, w końcu to nie facet XD, a ja mu już kilkanaście lat wierna XD
"  haha dobre xD  Ja prawdopodobnie koncze przygode z WoWem. Za 2 tyg wyjezdzam za granice ;p ze tak powiem zaczynam nowe zycie :Pmoze kiedys jeszcze razem pogramy ale milo bylo z wami pograc


Avalon:
Damiianek- 70 lvl  night elf druid <----  SupeR PrO HaxioR DpS
ToD:
Damiianek- xx lvl undead warlock

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.syrena.pun.pl www.thawmods.pun.pl www.motolipno.pun.pl www.justynian.pun.pl www.dragoonballzgt.pun.pl